Restoran

Otelimizde açık ve kapalı alanlarda yöresel ve dünya lezzetlerinin tadına bakacak, soğuk içeceklerle serinleyeceksiniz.

Restoran

Restaurant

Stone Restoran

Otele hâkim bir konumda yer alan Stone Restoran’da zengin bir açık büfe sabah kahvaltısı ve beslenmesine dikkat edenler için açık büfede “Sağlık Köşesi” sunulmaktadır.

*Açık büfe akşam yemeği yalnızca kış dönemlerinde ve Cumartesi günleri servis edilmektedir.

Servis Saatleri

Açık büfe sabah kahvaltısı

Pazartesi-Cuma: 07.00-10.30

Cumartesi-Pazar: 07.00-11.00

Açık büfe akşam yemeği

Cumartesi: 19.00–23.00

 

Aqua Restoran & Bar

Aqua Restoran & Bar, yazın göl kenarındaki bahçe alanında, kışın ise otelin atrium alanında canlı müzik eşliğinde à la carte olarak hizmet vermektedir. Görkemli tavanında sürekli değişen ışık ambiyansı, çiçekler ve su yollarıyla örülmüş mimarisi ile benzersiz bir atmosfer sunan Aqua Restoran’da Türk ve dünya mutfağının özel lezzetlerinin tadına varabilirsiniz.

Terranua Restoran

Göl kenarında muhteşem bir manzara eşliğinde, yemyeşil bir bahçenin ortasında havuzun hemen yanı başında bulunan Terranua Restoran, Akdeniz mutfağının seçkin lezzetleri ile à la carte olarak hizmet vermektedir. Bu keyifli alan havuzun ve güneşin tadını çıkartmak isteyen misafirlere ayrıcalıklı bir servis sunar.

A la Balık Restoran

Muhteşem göl manzarası eşliğinde, doğal tatların en sağlıklısı balığın Nua yorumuyla sunulduğu sıcak ve samimi bir restoran. Sapanca’nın gelenekselleşmiş lezzeti alabalığın tadını rafine ve doğal bir atmosferde çıkarmak, sadece size özel bir servisin keyfini yaşamak istiyorsanız, A lâ balık Restoran tam size göre.