Etkinlikler

Richmond Nua Wellness SPA Otel toplantı salonları ile iş organizasyonlarına olanak tanırken açık havuzu ve spor merkezi ile lüks bir tatil yaşatıyor.

SPA & Wellness

Otelimizin SPA ve Wellness merkezinde saunadan masaj salonlarına, zayıflama programlarından bakım hizmetlerine kadar aradığınız her şey var.

SPA Merkezi

Nua’nın sıcaklığı 30° ile 100° arasında değişen, farklı işlevlere sahip sauna ve buhar odaları, Spa deneyimini unutulmaz kılmak isteyenler için özel arınma ve yenilenme seansları sunuyor.

Konaklamalı SPA Programları

Nua’da geçireceğiniz zamanı en fazla keyif alarak değerlendirebilmeniz için sizin adınıza hazırladığımız, geçmişe doğru mistik bir yolculuk vadeden, ruhunuza ve bedeninize hitap eden bu programlar en doğru alternatifleri bulmanızı sağlayacaktır.

 

Wellness

Wellness artık yalnızca bir trend değil aynı zamanda bir yaşam tarzı olarak kabul edilmektedir. Wellness felsefesi, insanı bütün olarak kabul ederek beden, ruh ve zihin sağlığını birbiriyle uyumlu hale getirmek ve dengeleyerek artırmak üzerine kurulmuştur.

Zihinsel, bedensel ve ruhsal uyumla ulaşılan huzur, Nua'da bir varoluş bir yaşayış biçimidir. Kendiniz ile ilgili bilmediğiniz ufuklara rengarenk bir keşif yolculuğu için uzmanlar eşliğinde size özel hazırlanmış programların tadını çıkarmanızı dileriz.